Teenuse disaini töötuba

Teenusedisaini 2-päevane workshop, mille käigus saad tööriistad, et muuta oma teenused kliendisõbralikumaks. 

Service Design
Service Design

Astume kliendi kindagesse, õpime ning teeme üheskoos ekspertidega läbi Sinu ettevõtte kliendi teekonna! Meie kahepäevane interaktiivne workshop aitab Sul arendada oma oskusi selleks, et Sina ja Sinu ettevõtte suudaks luua teenused, mis meeldivad klientidele ning nad ostavad seda juurde! Ühtlasi saad Sa kliendikeskse teenuse loomiskes vajalikud tööriistad ja nõu – ikka selleks, et kõike seda edaspidi ise teha!

Kasu ettevõttele

Kui Sinu ettevõttes on juba tehtud kliendi teekonna kaardistused või Te olete alles sellele mõtlemas, siis olete just õigel teel. Klientide poolt armastatud, särasilmselt panustavate töötajate ning pikaajalise vaatega äri saab ehitada vaid selliselt, kus kliendikesksus on igas teenuses läbi mõeldud ning ettevõtte sisemised valikud tehakse kliendi huve arvestavalt.

  1. Organisatsiooni hoiak kliendikeskseks  – me anname tööriistad, mis aitavad igas otsuses kliendi vaade sisse tuua. + lood juba õnnestunud lahendustest
  2. Kliendi rahulolu – seda on ilmselt igaüks kuulnud – olemasolev klient on oluliselt odavam, kui uue kliendi leidmine, seega on klientide rahulolu ülivajalik!
  3. Efektiivsus – vaatame metoodiliselt, millised teekonna punktid loovad rohkem väärtust, millised mitte.

Kuidas me seda teeme

See on Sinu ettevõtte keskne 2-päevane  workshop, mis ekspertide abiga viiakse läbi nii, et Sinu tiim saab seda edaspidi ise teha. Just – tööriistad jäävad Sulle kasutamiseks, et jätkata kogu teenuste disainimist kliendikesksemaks. Kliendikeskse organistatsiooni ja teenuse loomine on pidev protsess, ning meie huvi on see, et ettevõte ise suudaks seda teha.

  1. 2 päevane workshop – disainime üheskoos ühe Sinu ettevõtte teenuse uueks;
  2. 1 jätkupäev – mõõdame veelkord ärilist kasu, räägime testfaasi tulemustest;
  3. Eksperdid jäävad ka hiljem kliendikeskse orgamisatsiooni arengut toetama!

Vaata, kes on teenuse disaini töötubade läbiviijad – Terje ja Indrek!